👩‍🏫 Darčeky pre učiteľku

Výmena/vrátenie tovaru

Ak si však objednaný výrobok nezískal vaše srdce, nespĺňa vaše očakávania alebo nám ho potrebujete z iných dôvodov vrátiť, prečítajte si ako v takom prípade postupovať. Urobíme všetko pre to, aby proces výmeny či vrátenie a reklamácie prebehol čo najrýchlejšie a najjednoduchšie.

1. VÝMENA TOVARU

Pre výmenu zakúpeného výrobku prosím vyplňte nasledujúci formulár, ktorý je dostupný na stiahnutie a vytlačenie. Vo formulári vyplňte údaje, ktoré sú nevyhnutné pre výmenu a aj s výrobkom nám ho pošlite. My sa na všetko pozrieme, dáme do poriadku a vybavíme!

2. VRÁTENIE TOVARU

V prípadne vrátenie tovaru sa nemusíte obávať zdĺhavého procesu. Máme pre vás pripravený jednoduchý formulár na vyplnenie základných údajov a jednoducho nám výrobok zašlite späť. Doba na vrátenie tovaru je 30 dní od jeho prevzatia, máte teda dostatok času všetko si premyslieť a pripraviť výrobok na cestu späť k nám.

Formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy si môžeme pohodlne stiahnuť a vyplniť TU.

Vyplnený formulár nám prosím zašlite emailom a my vám vygenerujeme štítok pre zaslanie cez tovar Zásilkovna. Pokiaľ si prajete tovar zaslať vlastným dopravcom, využite adresu:

nubio beads, s.r.o.
Olomoucká 1190/77
627 00 Brno

Nezabudnite tiež uviesť Vaše kontaktné údaje. Akonáhle nám reklamovaný tovar dorazí, všetko bleskovo vyriešime opravou či výmenou za nový kus.

Kompletné obchodné podmienky si môžete prečítať TU alebo nás v prípade otázok kontaktovať.

Sme tu pre vás!