Jarný výpredaj je tu! Nakupujte za zvýhodnené ceny.

Unakit

Unakit je považovaný za kameň osobného rastu a vízií. Pomáha vraj identifikovať elementy, ktoré bránia v rozvoji a dodáva silu na odstránenie vecí a ľudí, ktoré vysávajú negatívnu energiu. City uvádza do rovnováhy a vie ich aj uzemniť. Ukazuje, kedy je potrebné urobiť kompromis, pomáha vysvetliť príčinu zablokovania a odstraňuje emocionálne bloky. Vďaka čomu môže dôjsť k rozvoju osobného rastu, čo môže následne viesť k harmonizácii ducha, tela i emócií. Unakit vraj napomáha vziať život do vlastných rúk a dostať ho pod kontrolu. Dodáva sebaistotu, sebadôveru a silu k vlastným a racionálnym rozhodnutím.

Môže vraj náhle uvoľniť masívne výlev negatívnych pocitov, ako sú strach, zlosť alebo bolesti, ktoré boli dlhú dobu potlačované. Následne dodá silu sa im postaviť a vyrovnať sa s nimi.

Unakit je údajne vhodný pre tehotné ženy. Chráni matku i plod a napomáha k zdraviu v tehotenstve aj pri pôrode. Má harmonizačné účinky na ženské pohlavné orgány, napomáha k zlepšeniu kvality kože, podporuje rast vlasov a nechtov a detoxikuje organizmus. Je nápomocný tiež pri zotavovaní po náročných operáciách alebo ochoreniach.

Vhodný pre tieto znamenia: býk, váhy

  • Čistenie: Očistenie vykonávajte pod prúdom vlažnej vody. Minerály stačí pár minút podržať pod prúdom a následne nechať uschnúť alebo osušiť bavlneným vreckovkou.
  • Dobíjanie: Nasleduje po očistení. Unakit získava energiu zo slnka. Stačí ho na pár hodín vystaviť slnečným lúčom.

Na našom e-shope nájdete Unakit napríklad v zelenočervenej variante.

Přírodní unakit - korálky, zelenočervené Přírodní unakit - korálky, zelenočervené

Odporúčané produkty2

Novinky


Heliotrop - jeho význam a účinky

Heliotrop - jeho význam a účinky

V dnešnom článku si vysvetlíme, čo je Heliotrop. Hovorí sa o ňom, že priťahuje slnečné žiarenie. Minerál nesie údajne názov od gréckeho slova Slnko (helio) a meniť sa (trepa).


Ako zakončiť náramok navlečený na elastomér alebo lycru

Ako zakončiť náramok navlečený na elastomér alebo lycru

Dnes pre vás máme skutočne rýchly a dosť spontánny článok. Na to, ako zakončovať náramky sa pýtate celkom často. A niet sa čomu čudovať, pretože medzi našimi zákazníkmi sú profíci v tvorbe šperkov, ale máme aj plno začiatočníkov, ktorí si ešte nie sú istí v kramflekoch. Dnes to teda bude článok na tému ako zakončiť náramok, konkrétne tie, ktoré navliekate na elastomér alebo lycru.


Ako navliekať medzidiely do náramkov

Ako navliekať medzidiely do náramkov

Na otázku, ako najlepšie navliekať medzidiely, odpovedáme celkom často. Pýtajú sa na to najmä začiatočníci, čo je úplne pochopiteľné. V tomto článku si teda v rýchlosti povieme, ako na to. Na navliekanie nebudete potrebovať nič špeciálne. Stačí vám medzidiel, ktorý chcete navliekať, korálky, prípadne komponenty a návlekový materiál. Celý postup nájdete v článku. Užite si tvorenie.