Jarný výpredaj je tu! Nakupujte za zvýhodnené ceny.

Tyrkys

Tyrkys je označovaný ako amulet cestovateľov. Je to posvätný kameň, ktorý má vraj ochranné liečivé účinky. Prináša do života šťastie, odráža negatívnu energiu a čistí dušu. Je vhodný pre meditáciu a detoxikáciu a zvyšuje ľudskú intuíciu. Prináša lásku, vyrovnáva mužskú a ženskú energiu a prehlbuje milostné vzťahy. Má tiež schopnosť upokojiť rečníkmi pred ich prejavom, mierni stres a strach a prináša šťastie a vnútorný pokoj. Pôsobí proti depresii a vyčerpania. Podporuje kreativitu, prináša radosť a bohatstvo a pomáha v nájdenie životných cieľov a zmysle.

Ak hľadáte tú správnu životnú cestu a zmysel vášho života, je to kameň práve pre vás. Pomôže vám otvoriť myseľ novým myšlienkam a nápadom a nájsť silu k sebarealizácii.

Tyrkys je vraj vhodný pre ľudí, ktorí trpia poruchami výživy. Zlepšuje vstrebávanie živín, reguluje kyslosť žalúdočných štiav a upokojuje žalúdok. Má údajne pozitívny vplyv na imunitu, tlmí bolesť a stimuluje regeneráciu tkanív.

Vhodný pre tieto znamenia: blíženec, strelec, ryby, vodnár

  • Čistenie: Tyrkys by sa nemal ponárať do vody, preto pre neho čistenie pod tečúcou vodou nie je ideálne. Možno ho jednoducho vyčistiť pomocou hnedej ryže. Nevarené ryžu stačí nasypať do misky a tyrkys na ňu na 12 hodín položiť. Ryža by sa po tej mala vyhodiť (nemalo by dôjsť k jej konzumáciu), pretože do seba absorbuje negatívnu energiu z kameňa.
  • Dobíjanie: Nasleduje po očistení. Tyrkys sa dobíja na mesačnom svetle. Pri dobíjaní na slnku by mohlo dôjsť k jeho vyblednutiu.

Na našom e-shope nájdete Tyrkys hneď v niekoľkých variantoch.

Syntetický tyrkys - korálky, šedé Syntetický tyrkys - korálky, růžové Syntetický tyrkys - korálky, korál Syntetický tyrkys - korálky, tmavě růžová

Odporúčané produkty3

Novinky


Heliotrop - jeho význam a účinky

Heliotrop - jeho význam a účinky

V dnešnom článku si vysvetlíme, čo je Heliotrop. Hovorí sa o ňom, že priťahuje slnečné žiarenie. Minerál nesie údajne názov od gréckeho slova Slnko (helio) a meniť sa (trepa).


Ako zakončiť náramok navlečený na elastomér alebo lycru

Ako zakončiť náramok navlečený na elastomér alebo lycru

Dnes pre vás máme skutočne rýchly a dosť spontánny článok. Na to, ako zakončovať náramky sa pýtate celkom často. A niet sa čomu čudovať, pretože medzi našimi zákazníkmi sú profíci v tvorbe šperkov, ale máme aj plno začiatočníkov, ktorí si ešte nie sú istí v kramflekoch. Dnes to teda bude článok na tému ako zakončiť náramok, konkrétne tie, ktoré navliekate na elastomér alebo lycru.


Ako navliekať medzidiely do náramkov

Ako navliekať medzidiely do náramkov

Na otázku, ako najlepšie navliekať medzidiely, odpovedáme celkom často. Pýtajú sa na to najmä začiatočníci, čo je úplne pochopiteľné. V tomto článku si teda v rýchlosti povieme, ako na to. Na navliekanie nebudete potrebovať nič špeciálne. Stačí vám medzidiel, ktorý chcete navliekať, korálky, prípadne komponenty a návlekový materiál. Celý postup nájdete v článku. Užite si tvorenie.