Jarný výpredaj je tu! Nakupujte za zvýhodnené ceny.

Tigrie oko

Tigrie oko sa považuje za kameň zmeny. Pripomína, že zmeny k životu patrí, nehľadiac na to, ako ťažké niekedy sú. Pomáha údajne sa so zmenami lepšie vyrovnať, dodáva sebavedomie, silu a odhodlanie do nových začiatkov. Počas zmien dodáva vnútorný pokoj. Prináša odvahu a trpezlivosť a pomáha k objektívnemu rozhodovanie bez prítomnosti rušivých emócií. Bojuje s beznádejou, pocity strachu, úzkosťami a napätím. Vedie k zníženiu sebakritiky a k hľadaniu vlastnej ceny a sebalásky. Zlepšuje vraj tiež náladu, dodáva silu k dosiahnutiu vytýčených cieľov a má pozitívny vplyv na koncentráciu a kreativitu. Do života prináša šťastie a bohatstvo a dodáva vitalitu a napomáha k zvýšeniu fyzickej sily.

Ak ste tvrdohlaví alebo chcete zvýšiť svoju koncentráciu a kreativitu, je pre vás tigrie oko práve tým pravým minerálom. Spolu s tyrkysom je kameňom cestovateľov. Tigrie oko ochraňuje cestovateľov na jeho dlhých cestách do cudziny.

Má údajne posilňovať imunitu a pozitívne ovplyvňovať hojenie a pevnosť kĺbov a kostí. Napomáha tiež pri poruchách osobnosti, mierni stres a reguluje nadmernú sexuálnu túžbu. Hovorí sa, že je vhodným kameňom pre detoxikáciu organizmu a regulácii metabolizmu.

Vhodný pre tieto znamenia: panna, býk, blíženec, rak

  • Čistenie: Očistenie vykonávajte každých 15 dní pod prúdom vlažnej vody. Minerály stačí pár minút podržať pod prúdom a následne nechať uschnúť alebo osušiť bavlneným vreckovkou.
  • Dobíjanie: Nasleduje po očistení. Tigrie oko získava energiu zo slnka. Stačí ho na pár hodín vystaviť slnečným lúčom. Pre zvýšenie účinku nabíjanie môžete Tigrie oko nabíjať spolu s kryštálom.

Na našom e-shope nájdete Tigrie oko v čiernohnedej nebo purpurovej farbe.

Přírodní tygří oko - korálky, černohnědé Přírodní tygří oko - korálky, černohnědé 

Odporúčané produkty1

Novinky


Heliotrop - jeho význam a účinky

Heliotrop - jeho význam a účinky

V dnešnom článku si vysvetlíme, čo je Heliotrop. Hovorí sa o ňom, že priťahuje slnečné žiarenie. Minerál nesie údajne názov od gréckeho slova Slnko (helio) a meniť sa (trepa).


Ako zakončiť náramok navlečený na elastomér alebo lycru

Ako zakončiť náramok navlečený na elastomér alebo lycru

Dnes pre vás máme skutočne rýchly a dosť spontánny článok. Na to, ako zakončovať náramky sa pýtate celkom často. A niet sa čomu čudovať, pretože medzi našimi zákazníkmi sú profíci v tvorbe šperkov, ale máme aj plno začiatočníkov, ktorí si ešte nie sú istí v kramflekoch. Dnes to teda bude článok na tému ako zakončiť náramok, konkrétne tie, ktoré navliekate na elastomér alebo lycru.


Ako navliekať medzidiely do náramkov

Ako navliekať medzidiely do náramkov

Na otázku, ako najlepšie navliekať medzidiely, odpovedáme celkom často. Pýtajú sa na to najmä začiatočníci, čo je úplne pochopiteľné. V tomto článku si teda v rýchlosti povieme, ako na to. Na navliekanie nebudete potrebovať nič špeciálne. Stačí vám medzidiel, ktorý chcete navliekať, korálky, prípadne komponenty a návlekový materiál. Celý postup nájdete v článku. Užite si tvorenie.