🚚 zadarmo pre objednávky nad 30 €

Pred pár mesiacmi sme dostali nápad, že by sme mohli urobiť náramky na koniec školského roka pre pani učiteľky. Myslíme si totiž, že čokolád dostanú plno, ale náramok im zostane dlhšie a urobí aj väčšiu radosť. Pred nedávnom nám dokonca napísala jedna naše zákazníčky, či nebudeme mať aj kolekciu pre učiteľky. To už nám nedalo a rozhodli sme kolekciu náramkov a darčekovú kartu vytvoriť.

Takže ak neviete, čo dať pani učiteľke na koniec školského roka alebo hľadáte tipy a nápady na darček pre učiteľky, máme pre vás riešenie. A máme ich plno! Náramok si môžete vybrať buď priamo z kolekceie, ktorú sme pre pani učitelky vytvorili. Alebo si môžete vybrať ktorýkoľvek náramok na našom e-shope a vybrať si k nemu darčekovú kartu pre pani učiteľku, ktorú od nás máte k nákupu ako darček. Prípadne, ak chcete byť kreatívny a radi vyrábate, môžete si nakúpiť samostatné korálky komponenty a náramok pani učiteľke vyrobiť sami. O darčekovú kartičku nám potom kľudne napíšte do poznámky a my vám ju do balíčka pribalíme.

Či už vyberáte hotový náramok alebo ho chcete vyrobiť sami, určite sa vám bude hodiť nejaká inšpirácia. 

Predstavujeme vám teda ochotnávku z novej kolekcie náramkov, ktorú sme vytvorili špeciálne ako dárček pre pani učitelky na koniec školského roka. Ďalšie varianty náramkov nájdete priamo v kategorii tu..