Jarný výpredaj je tu! Nakupujte za zvýhodnené ceny.

Howlit

Howlit, iným menom Magnezit je kameň pokoja a uvoľnenia. Je vraj výborným pomocníkom na navodenie pocitu pokoja, je vhodný pre meditáciu a dodáva harmóniu. Pomáha prijímať ostatné takých, akí sú, napomáha stať sa odolnejší voči stresu a upokojuje v stresových situáciách. Ak bojujete s nervozitou a častou podráždenosťou, je to ten pravý kameň práve pre vás. Má priaznivý vplyv na rozpoznávanie vlastných myšlienok a pocitov a prebúdza bezvýhradnú sebalásku. Má tiež dobrý vplyv na kreativitu a stimuluje ľudskú pamäť. Jeho majitelia majú preto väčšiu chuť nasávať nové informácie a znalosti. Zároveň podporuje pochopenie vlastných negatívnych myšlienok a emócií.

Hovorí sa tiež, že je vhodný pre tých, ktorí majú problém so spánkom. Stačí, keď si ho položíte pod vankúš.

Napomáha údajne ukladať vápnik v tele, čo je dôležité pre kosti, zuby i svaly. Znižuje napätie vo svaloch a tým uvoľňuje celé telo. Prináša tiež úľavu pri bolestivej menštruácii a migrénach.

Vhodný pre tieto znamenia: váhy, vodnár, rak

  • Čistenie: Očistenie vykonávajte pod prúdom vlažnej vody. Minerály stačí pár minút podržať pod prúdom a následne nechať uschnúť alebo osušiť bavlneným vreckovkou. Howlit však nenamáčajte príliš dlho. Ide o mäkký kameň, ktorý má sklon k drobeniu.
  • Dobíjanie: Nasleduje po očistení. Howlit dobíjajte na mesačnom svetle, najlepšie za splnu. Howlit je pomerne mäkký kameň. Noste ho teda opatrne a vyhnite sa stykom s olejovými parfumy, ktoré by ho mohli zafarbiť. Odporúča sa ho tiež nenosiť v extrémne slnečnom a horúcom počasí.

Na našom e-shope nájdete Howlit v matne či lesklej variante o veľkosti 6mm a 8mm. Novo pre vás máme tiež fazetovaný biely Howlit.

Korálky Howlit, Magnezit Detail holit korálky Matný howlit korálky

Odporúčané produkty12

Novinky


Heliotrop - jeho význam a účinky

Heliotrop - jeho význam a účinky

V dnešnom článku si vysvetlíme, čo je Heliotrop. Hovorí sa o ňom, že priťahuje slnečné žiarenie. Minerál nesie údajne názov od gréckeho slova Slnko (helio) a meniť sa (trepa).


Ako zakončiť náramok navlečený na elastomér alebo lycru

Ako zakončiť náramok navlečený na elastomér alebo lycru

Dnes pre vás máme skutočne rýchly a dosť spontánny článok. Na to, ako zakončovať náramky sa pýtate celkom často. A niet sa čomu čudovať, pretože medzi našimi zákazníkmi sú profíci v tvorbe šperkov, ale máme aj plno začiatočníkov, ktorí si ešte nie sú istí v kramflekoch. Dnes to teda bude článok na tému ako zakončiť náramok, konkrétne tie, ktoré navliekate na elastomér alebo lycru.


Ako navliekať medzidiely do náramkov

Ako navliekať medzidiely do náramkov

Na otázku, ako najlepšie navliekať medzidiely, odpovedáme celkom často. Pýtajú sa na to najmä začiatočníci, čo je úplne pochopiteľné. V tomto článku si teda v rýchlosti povieme, ako na to. Na navliekanie nebudete potrebovať nič špeciálne. Stačí vám medzidiel, ktorý chcete navliekať, korálky, prípadne komponenty a návlekový materiál. Celý postup nájdete v článku. Užite si tvorenie.