Jarný výpredaj je tu! Nakupujte za zvýhodnené ceny.

Fluorit a jeho účinky

Fluorit je ľuďmi považovaný za ochranný kameň. Pohlcuje a neutralizuje negatívnu energiu a stres. Funguje údajne skvele ako pomocník pri učení, zvyšuje schopnosť sústredenia a zlepšuje pamäť. Pozitívne ovplyvňuje sebavedomie a pomáha pri rozhodovaní. Posilňuje vraj aj myseľ a myšlienky. Odhaľuje pravdu a zvyšuje potenciál.

Niektorí ľudia fluorit využívajú na čistenie a stabilizáciu aury. Medzi ľuďmi je tiež používaný na pomoc proti elektromagnetickému žiareniu z počítača a mobilného telefónu. Zrejme posilňuje účinky ostatných minerálov, takže sa skvele kombinuje pri výrobe šperkov s rôznymi minerálmi.

Vhodný pre tieto znamenia: Blíženci, Panna, Ryby, Vodnár.

  • Čistenie: Očistenie vykonávajte pod prúdom vlažnej vody alebo cez noc v miske s vodou a horským krištáľom.
  • Dobíjanie, nasledujúce po očistení: Fluorit nabíjajte na dennom svetle alebo za splnu.

Na našom e-shope nájdete korálky fluoritu v 8 mm a 6 mm variante. A pokiaľ radšej preferujete prívesky, tak máme z floritu aj ty.

korálky fluoritu korálky fluoritu 6 mm přívěsky z fluoritu

Novinky


Heliotrop - jeho význam a účinky

Heliotrop - jeho význam a účinky

V dnešnom článku si vysvetlíme, čo je Heliotrop. Hovorí sa o ňom, že priťahuje slnečné žiarenie. Minerál nesie údajne názov od gréckeho slova Slnko (helio) a meniť sa (trepa).


Ako zakončiť náramok navlečený na elastomér alebo lycru

Ako zakončiť náramok navlečený na elastomér alebo lycru

Dnes pre vás máme skutočne rýchly a dosť spontánny článok. Na to, ako zakončovať náramky sa pýtate celkom často. A niet sa čomu čudovať, pretože medzi našimi zákazníkmi sú profíci v tvorbe šperkov, ale máme aj plno začiatočníkov, ktorí si ešte nie sú istí v kramflekoch. Dnes to teda bude článok na tému ako zakončiť náramok, konkrétne tie, ktoré navliekate na elastomér alebo lycru.


Ako navliekať medzidiely do náramkov

Ako navliekať medzidiely do náramkov

Na otázku, ako najlepšie navliekať medzidiely, odpovedáme celkom často. Pýtajú sa na to najmä začiatočníci, čo je úplne pochopiteľné. V tomto článku si teda v rýchlosti povieme, ako na to. Na navliekanie nebudete potrebovať nič špeciálne. Stačí vám medzidiel, ktorý chcete navliekať, korálky, prípadne komponenty a návlekový materiál. Celý postup nájdete v článku. Užite si tvorenie.