Jarný výpredaj je tu! Nakupujte za zvýhodnené ceny.

Akvamarín

Akvamarín evokuje priezračnosť kryštalicky čistej vody. Údajne pomáha prekonať strach z rozprávania. Hovorí sa, že umožňuje hovoriť jasne a bez hnevu, a to aj v ťažkých situáciách. Z toho dôvodu je skvelý pre rečníkov, učiteľov a prednášajúcich. Ďalej údajne upokojuje a navodzuje príjemné rozpoloženie, môže byť teda ukľudňujúci, očistný a inšpirujúci. Vraj aj zvyšuje a rozvíja schopnosť rýchlej reakcie. Ide o skvelý kameň pre meditáciu.

O akvamaríne sa traduje, že by mal vedieť potlačiť depresiu, hnev a podráždenie. Ďalej zlepšiť schopnosť vyjadriť city, vnímať vnútorný hlas a kreatívne myslenie.

Je to cestovný kryštál. Údajne chráni tých, ktorí cestujú po mori, zmierňuje strach z vody a ochraňuje pri cestovaní na dlhé vzdialenosti.

Vhodný pre tieto znamenia: Panna, Ryby, Váhy, Vodnár.

  • Čistenie: Očistenie vykonávajte pod tečúcou vodou, a potom ho položte na nabitý krištáľ.
  • Dobíjanie, nasledujúce po očistení: Akvamarín dobíjajte v tieni alebo na dennom svetle, avšak nie na priamom slniečku.

Na našom e-shope nájdete Akvamarín hneď v niekoľkých veľkostiach - 8 mm, 6 mm, 3 mm a ďalej tiež valounky rôznych veľkostí.

Přírodní akvamarín - třída A+, korálky, modré, 8 mm Přírodní akvamarín - korálky, broušené, modré, 3 mm  Přírodní akvamarín - zlomky, 3~16x3~8 mm Přírodní akvamarín - korálky, modrozelené, 8 mm Přírodní akvamarín - oválky, 8~15x7~12x4~12 mmPřírodní akvamarín - neopracované valounky Přírodní akvamarín - korálky, broušené

Novinky


Heliotrop - jeho význam a účinky

Heliotrop - jeho význam a účinky

V dnešnom článku si vysvetlíme, čo je Heliotrop. Hovorí sa o ňom, že priťahuje slnečné žiarenie. Minerál nesie údajne názov od gréckeho slova Slnko (helio) a meniť sa (trepa).


Ako zakončiť náramok navlečený na elastomér alebo lycru

Ako zakončiť náramok navlečený na elastomér alebo lycru

Dnes pre vás máme skutočne rýchly a dosť spontánny článok. Na to, ako zakončovať náramky sa pýtate celkom často. A niet sa čomu čudovať, pretože medzi našimi zákazníkmi sú profíci v tvorbe šperkov, ale máme aj plno začiatočníkov, ktorí si ešte nie sú istí v kramflekoch. Dnes to teda bude článok na tému ako zakončiť náramok, konkrétne tie, ktoré navliekate na elastomér alebo lycru.


Ako navliekať medzidiely do náramkov

Ako navliekať medzidiely do náramkov

Na otázku, ako najlepšie navliekať medzidiely, odpovedáme celkom často. Pýtajú sa na to najmä začiatočníci, čo je úplne pochopiteľné. V tomto článku si teda v rýchlosti povieme, ako na to. Na navliekanie nebudete potrebovať nič špeciálne. Stačí vám medzidiel, ktorý chcete navliekať, korálky, prípadne komponenty a návlekový materiál. Celý postup nájdete v článku. Užite si tvorenie.