Jarný výpredaj je tu! Nakupujte za zvýhodnené ceny.

Firemné darčeky z minerálnych korálikov

Nedávno nás oslovila naša pani účtovníčka, či ju vyrobíme vianočné náramky pre jej firemných partnerov a klientov. My sme na to samozrejme kývli a povedali si, že to skúsime ponúknuť aj ďalším firmám. Náramky vám urobíme v podstate v akomkoľvek množstve a napríklad aj s darčekovou kartičkou a ďakovným textom pre vašich zamestnancov alebo partnerov.

Vzhľad náramkov si môžete zvoliť sami alebo vám môžeme náramky urobiť podľa vašich firmemných farieb, prípadne si môžete vybrať z našich už hotových náramkov. Náramky môžeme urobiť pánske, dámske alebo napríklad v neutrálnych farbách. Každý náramok dostanete zabalený v papierovej darčekovej krabičke, takže ho môžete rovno darovať. V období Vianoc sa môžeme dohodnúť na balení do krabičiek alebo látkových vrecúšok s vianočným motívom.

Cena náramkov sa odvíja podľa množstva. Množstvo, rýchlosť dodania, cena alebo vzhľad náramkov je na dohovore a určite urobíme všetko pre to, aby ste boli spokojní a vaše darčeky urobili vašim partnerom a zamestnancom radosť.

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky +420 511 440 704 alebo email info@nubio.cz

firemní dárky pro zaměstnance a klienty

A teraz nejaká inšpirácia na to, ako by vaše náramky mohli vyzerať.

dárek pro zaměstance dárky pro firemní partnery, náramek firemní dárky dárky pro zaměstnance